به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

محاسن و عوارض لیفتینگ

زمانی که شما پوست شما به سمت کهنسالی می رود حالت اولیه خود را به مرور زمان از دست خواهد داد و افتاده تر خواهد شد. در این مورد باید نسبت به پوست خود حساس تر شوید زیرا که پای زیبایی شما در میان است و باید به این مسئله بیشتر توجه کنید. برای این منظور میتوانید پوست خود را کشیده نشان دهید. در ادامه در مورد محاسن و عوارض لیفتیگ با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نحوه عمل جراحی لیفتینگ صورت

ابتدا شما را با این عمل زیبایی آشنا خواهیم کرد.این عمل در پزشکی یا کلینیک‌های نسبتا کوچک و یا در مطب پزشک انجام می گیرد و از بی‌حسی یا بیهوشی عمومی همراه با تزریق آرامبخش های ممکن درون وریدی استفاده می گردد. اکثر بریدگی ها، در درون خط مو جای می‌گیرد. از راه برش جراحی، بخش های اضافی و چروک شده پوست را از محل روییدن سست می‌کنند و بعد از  آن را از قسمت گوش عقب می‌کشند، برش برحسب معمول در محدوده گوش اعمال می‌شود، یعنی در جلوی گوش برش به طرف پایین آمده و لاله گوش را دور می‌زند و تا کناره خط مو در پشت گوش راه می یابد، ممکن است برش کوچک و نامعلومی نیز در زیر چانه اعمال گردد.

نحوه عمل جراحی لیفتینگ صورت
نحوه عمل جراحی لیفتینگ صورت

در ادامه در مورد این جراحی می توان گفت که پس از عمل می‌توان به راحتی جای برش را با موها یا آرایش پوشش داد، حتی ممکن است در مورد هایی که موی فرد کوتاه است، بیمار خواستار این باشد که جراحی کمی به دیرتر انجام شود تا موها به اندازه کافی بلند شود و بتواند خط برش را تا وقت درمان پوشش دهد.

عوارض جانبی

این اتفاق عارضه ها و آسیب های ممکن خود را دارد. خونریزی  چرک شدن و از کار افتادن گذری اعصابی که موجب حرکات صورت می شوند  از دیگر خطر های این عمل می باشند.در موارد کمیابی آسیب دیدن عصب های عضله های صورت باعث از کار افتادن حرکت ٱن بخش از صورت می شود. به دلیل کم شدن خونرسانی به فولیکولهای مو و یا صدمه دیدگی مستقیم ٱنها در محل بریدگی ریزش گذرا در این نواحی مشاهده شده که پس از مدتی به حالت معمولی خود باز می گردد و موها دوباره رویش خواهد کرد.

عوارض جانبی
عوارض جانبی

محاسن کشیدن پوست صورت

عمل جراحی کشیدن پوست صورت فواید خاص خود را دارد. یکی از فایده های جراحی های زیبایی ایجاد حس اعتماد به نفس و جوانی خواهد بود، و شاید پراهمیت ترین اعضای بدن در این ارتباط چهره باشد .گذر زمان , استرس های زندگی. عامل هایی هستند كه باعث شل شدن عضلات صورت و بالا رفتن چروکیدگی صورت می شوند.

محاسن کشیدن پوست صورت
محاسن کشیدن پوست صورت

همچنین می توان در مورد فایده های لیفتینگ به این مورد اشاره نمود که كشیدن پوست صورت كه به اصطلاح لیفتینگ شکل گفته می شود برای جوان سازی پوست صورت طراحی شده است .انواع مختلف روشهای لیفتینگ صورت ابداع شده است که هریک در موارد خاص خودش قابل استفاده می باشد. بهترین گزینه ی این عمل فردی است كه ساختمان اسکلتی صورت وی مناسب باشد و تنها نسج نرم صورت او خود را رها كرده باشند ودر ادامه فاقد چروکیدگی ریز باشد. باید توجه داشت كه هر چند با این عمل چروکیدگی سطحی پوست کاهش می یابد ولی هدف مهم  این عمل كشیدن عضلات زیرپوست می باشد .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *