به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

با فواید پوست انار بیشتر آشنا شوید

با فواید پوست انار بیشتر آشنا شوید

به آگهی بهداشت نیوز، انار! احیانا کسی زدودن که با این برز خوش‌رنگ و خوش‌طعم شناسایی نداشته شمه و از ویژگی جادویی این بخشش فطرت خبیر نباشد. حتی در کتب قدیمی هم در تكثر اوضاع از انار به آدرس یک درمان‌گر مفید و بی اثر و سودبخش یاد شده است. اما چه کسی فکرش را می‌کرد که پوست‌ به نظر بی‌ارزش انار هم مشتمل اثر بی‌نظیری شمیم که از باب مصونیت و خطر و حفظ آرایش آراستگی مجازی بدن هم علاوه مفید و بی اثر و سودبخش باشد. در ادامه در مطلب آرایشی پزشکی در مورد با فواید پوست انار بیشتر آشنا شوید بیشتر می گوییم.

با فواید پوست انار بیشتر آشنا شوید

پژوهش ها اخیر دانشمندان منسوب به چین اهل چین فاحش کرده است که رخ انار ممتلی و تهی از آنتی‌اکسیدان‌های مفیدی است که حتی در برابرسازی با خود میوه انار هم این قدر زیاد اكثر است. خوب تا به این مكان دانا شدیم که به غیر از خود نار اناربن صورت آن هم بیش سودبخش است، اما چه چیزی سبب ساختن این خواص خاص می‌شود؟ در بقا پیغام امروز با ویژگی صورت انار اغلب شناخت خواهید شد.

اغلب كسان به خوبی می‌دانند که آنتی‌اکسیدان‌ها در بدن گمیز سم‌زدایی را به میانجیگری دارند و از‌آنجایی که پوست رمان جامع ارز زاید آنتی‌اکسیدان است، استفاده از آن می‌تواند تا حد اضافی در پاک‌سازی بدن از حرور مفید و بی اثر باشد

 منبعی غنی از ویتامینC

به جای كاربرد از مکمل‌های گران‌قیمت ویتامینC می‌توانید از ویتامین‌‌های ناآشكارا در بشره انار مصرف کنید. ویتامین C عامل مهمی در اثر زخم‌ها و از بین ‌بردن جای آن‌ها قلمداد می‌شود. این ویتامین با فرم‌دهی پروتئین به جرم‌ و یا توده‌های اسم جسمی و روحی نقش موثری در تعمیر و محافظت از استخوان‌ها، غضروف‌ها و دندان‌ها وفای به عهد می‌کند.

مرطوب‌کننده

اسید الاژیک چیز در صورت نار اناربن به صورتی كارگر موجب حفظ تری سلول‌های پوستی می‌شود و از خشک شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. منجلی است که خشکی رخ بنیان گذار مهمی در خلق آسیب‌های احتمالی و در احفاد خلق چین و چروک‌ها است.

محافظ پوست

‌انار پاسبان بشره ما در كفو صلاحدید نور خوشید است. اشعه‌های شمسی و قمری مربوط به خورشید مثل اشعه UVA و UVB از جمله مهم‌ترین عوامل ایجاد آسیب‌های پوستی هستند. پیشگیری از سرطان رخ با انجام پژوهش ها شگفت‌انگیزی در سندیكا پژوهش ها خرچنگ تیرماه تومور بدخیم آمریکا ظاهر شد، ماء مایع شیره به دست آمده از روی انار پایه گذار مهمی در پیشگیری و معركه علیه ایجاد سلول‌های سرطانی جلد غشا چهره خواهد بود.

با فواید پوست انار بیشتر آشنا شوید

ضد چین و چروک

تحقیقات حاکی از آن است که ترکیب عصیر حل بشره رمان و زیت به دست آمده از دانه‌‌های آن می‌تواند با ترکیب شدن با پروکلاژن‌ها از ابداع آنزیم‌های مضر درخصوص کلاژن‌ها نهی و امر کند. این مضمون فاکتوری مفید و بی اثر در رشد سلول‌های ناقص و بی عیب پوستی و عاملی مانع از نوجوانی و كهولت نرسیده و دیررس صورت و چین و چروک‌های چسبیده با آن خواهد بود.

موهای سالم

عصاره پوست نارون می‌تواند از زكام موها جلوگیری کند و به طرز چشم‌گیری از ایجاد شوره سر و بشره بشره شدن کف سر جلوگیری کند.

سلامت دندان‌ها

پوست نار اناربن اغلب در ترکیبات اقمشه خمیردندان‌ها بعد طبیعت استفاده استقرار می‌گیرد. خوشبختانه، خودتان هم می‌توانید به شکل طبیعی از آن استعمال کنید. کافی است، پوست انار اناربن را خشک و نرم کنید، مسواک‌تان را کمی خیس یا بران کنید و بعد به پاره ای نرم صورت نارون ملوث خیسانده کنید و به طور جبلی مسواک بزنید. استفاده از نارون افزایش بر ایمنی دندان‌ها فقره سبب لثه هم مفید خواهد بود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *