به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

با روش های طبیعی از شر موهای وز راحت شوید

با روش های طبیعی از شر موهای وز راحت شوید

موهای وزوی و خشک زودتر آسیب می بینند. مصرف از اتو مو و مواد کراتینه هم به مرور زادگان ای جز ریزش و ویرانی مو ندارد. كامل بلوز ركابی راه برای صاف شدن موهای وز ماسک موهای خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری است. در ادامه در مطلب آرایشی پزشکی در مورد با روش های طبیعی از شر موهای وز راحت شوید صحبت می کنیم.

با روش های طبیعی از شر موهای وز راحت شوید

موهای وز و مجعد ظاهر شما را رنجیده و جمیل می کند. به سراغ روش های شیمیایی هم که می روید ترس از آسیب دیدگی مو ولی تان است . بهتر است از روش های توصیه شده در طب سنتی مصرف کنید تا اضافه بر رفع وزی مو و صاف شدن موهای وز ، موها را ثبات کنید.صاف کردن موهای وز با ماسک های خانگی روغن های گیاهی و فطری بهترین گزینه ها برای رفع وزی موهای وز است . در یک جمله :برای صاف شدن و گاز پینه موهای وز موها را روغن مالی کنید.

ماسک کره

یکی از بلوز بی آستین و ساده ترین راه حل های تحكیم موهای وز شده ملوث خیسانده کردن آن به کره است. کره که از محصولات لبنی پرطرفدار است، نشان بیشی برای غذادادن موهای آسیب دیده شما دارد. پس بنا به حجم موهای تان قدری کره را که از قبل از یخچال خارج کرده اید به موها زده و با كاربرد از کلاه ویژه و عام به مدت نیم ساعت بپوشانید و در آخر موها را با شامپو و آب ولرم شسته و آبکشی کنید.

 روغن بادام و روغن زیتون

ترکیب استثنایی روغن بادام شیرین و زیتون و قرار اخذ آن لابه لای موها به رفع خشکی و آسیب موها کمک ویژه ای می کند. پس این روغن ها را ترکیب کرده و بعد از ماساژ موها با آن کلاه و حوله گرمی را به مدت ۳۰۰ لطیفه روی سر قرار دهید. این بار هم بعد از نیم ساعت سرتان را با شامپو بشویید. این ماسک یکی از موثرترین ترکیباتی است که در زمان کمی موهای خشک و آسیب دیده شما را مثل روز اول روشن و زیبا می کند.

با روش های طبیعی از شر موهای وز راحت شوید

معجزه سرکه سیب

همه ما می دانیم که روغن زیتون و سرکه سیب هر کدام چه خواص بی مقدار مفیدی در تعمیر و رشد ساختن اساس مو دارند؛ به این مناسبت پس برای كاربرد از این ماسک معطل نکنید. یک قاشق چای خوری سرکه سیب را با دو قاشق غذا خوری روغن زیتون و سه عدد بامدادان تخم مرغ درهم کنید و ماسک به دست آمده را به مدت سی لمحه روی موها بگذارید. سر خود را با کلاه اختصاصاختصاصی رنگ بپوشانید تا ترکیبات ماسک بهتر به خورد موهای تان برود.

با روش های طبیعی از شر موهای وز راحت شوید

برای صاف کردن موهای وز از ترکیب شامپو با تخم مرغ مصرف کنید

تنها ماده ای که پروتئین را به صورت پیچ درپیچ به موهای شما منتقل می کند تخم مرغ است. این راه حل ساده و كم بها قیمت بلوز بی آستین روش برای علاج موهای وز شده از رنگ و حرارت حالت دهنده ها است. برای این کار هفته ای یک بار شامپوی خود را به میزان دو بار شست وشو با تخم مرغ ترکیب کرده و بعد از آغشته کردن، موها را ماساژ و بعد از ۵۵ دقیقه آن را از روی موهای خود بشویید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *