به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

آرایش لایت دخترانه

ارایش لایت دخترانه

زیبایی یکی از موهبت های خداوند است که در اختیار انسان ها قرار داده است، پس باید این زیبایی را حفظ کرده و تلاش کنیم تا بتوانیم از آن مراقبت کنیم. آرایش یکی از اقداماتی است که می توان برای زیبایی بیشتر انجام داد تا این زیبایی بیشتر نمایان شود و تاثیر بیشتری را از این زیبایی احساس کنیم.

مدل های مختلفی برای زیبایی و آرایشی وجود دارد و روزانه مدل های زیادی براساس تغییرات روز دنیا به این مجموعه افزوده می شود.در این بخش قصد داریم تا برای شما یکی از مدل های مناسب برای آرایش لایت دخترانه را برای شما  در مجله پوست، مو و زیبایی معرفی کنیم.

آرایش لایت دخترانه
آرایش لایت دخترانه

یکی از مهمترین نکاتی که باید در این مورد توجه کنید حجم استفاده از مواد آرایشی است، باید بدانید دختران جوان برای اینکه بتوانند زیبایی بیشتری را از صورت خود نمایان کنند بهتر است تا از موادی استفاده کنند که رنگ آنها ملایم تر باشد و تا حد امکان از رنگ های پر رنگ تر و آرایش سنگین خوداری کنند ، زیرا در این سن بهتر است به گونه ای زیبایی صورت خود را به نمایش گذاشته .

در ادامه برای شما راهکارهایی را بیان  می کنیم تا بتوانید بدون مراجعه به آرایشگاه بتوانید با مواد آرایشی ساده آرایشی ساده را داشته باشید و از آن لذت ببرید. همانطور که اشاه خواهیم کرد لزومی ندارد از برای زیباتر شدن روی چشم را سیاه و پوست خود را تیر کنید.

زیرساخت

پیش از هر کاری بهتر است spf یا ضد آفتاب مرطوب کننده را به پوست خود بزنید این حرکت باعث نرم شدن پوست شما خواهد شد.سپس می توانید از کرم های مخصوص دور چشم استفاده کنید تا تیرگی دور چشم را کمتر کند.این نکته را مورد توجه قرار دهید که بهتر است رنگ این کرم متناسب با پوست صورت شما باشد.

ارایش لایت دخترانه
ارایش لایت دخترانه

در برخی موارد افراد سعی دارند از کرم هایی استفاده کنند که یکی ، دو درجه روشن تر از پوست طبیعی شان باشد که این اصلا توصیه نمی شود. یکی دیکر از مواردی که باید مالیدن زیاد پوست زیر چشم خوداری کنید زیرا این کار باعث قرمزی و ورم زیر چشم می شود.

برای ایجاد زیر ساخت آرایش، دو خط باریک از کرم حداقل دو،سه درجه تیره تر از پوست را زیر گونه ها، دو طرف روی بینی و بالای ابروها بکشیدو سعی کنید با انگشتانتان آن را به آرامی محو کنید.

در مرحله بعد، سعی کنید تمام صورت خود را بررسی کنید تا کرم به خوبی به تمام بخش های صورت رسیده باشد و در نقطه ای از صورت نمانده باشد که کرم بر روی آن باقی مانده باشد. برای اینکه پوست شما بهتر دیده شود نیز می توانید از پودر یا پنکک نیز استفاده کنید تا از عرق کرد صورت شما جلوگیری شود.

آرایش گونه و لب

استفاده از رژ گونه های پودری نیز  می تواند برای آرایش ساده شما نیز مناسب باشد، برای استفاده از این محصول می توانید ابتدا سیب گونه را پیدا کرده ، یکی از راهکارها و تکنیک ها این است که لبخند است تا گونه هایتان برجسته و گردی گونه محو شود. ترجیحا این کار را بسیار طبیعی انجام دهید و با توجه به پوست خود، رنگ قرمز یا گل بهی  انتخاب کنید.

ارایش لایت دخترانه
ارایش لایت دخترانه

برای اینکه به نگاه و چشمان خود جذابیت بیشتری را ببخشید ، می توانید از سایه های طلایی یا مسی استفاده کنید.تکنیکی که باید در این مورد مورد توجه کنید این است این سایه را پشت پلک بزنید و تا استخوان ابروها بالا نبرید . برای اینکه چشمانتان درشت تر دیده شود می توانید کمی از سایه طلایی را روی قلم مو بزنید و روی مژه های چشم ها بکشید.این را بدانید که طلایی کردن زیر چشم باعث می شود تا چشم براق تر دیده شود و تیرگی زیر چشم باعث دیده شدن و نمایان گشتن پف زیر چشم می شوند.

برای جذابیت بیشتر چشم ها، با کمک از قلم یا مداد قهوه ای که برای ابروهای خود استفاده می کنید، سپس برای حفظ آن پودر بی رنگ تثبت کننده بزنید. اگر ابروهای شما پر و پهن نیست باید با مداد ابرو آنها را پر کنید و با برس ابرو نیز موهای ابرو را به سمت بالا شانه کنید.

ارایش لایت دخترانه
ارایش لایت دخترانه

سپس از رژ مناسب با رنگ پوست خود استفاده کنید، برای در ادامه اضافه های اطراف لب خود را تمیز کرده و اگر رنگ ان پر رنگ بود، بهتر است چند بار دستمال را روی لب خود گذاشته و بردارید. برای جذابیت بیشتر می توانید از برق یا اکلیل لب نیز استفاده کنید. در آخر برای اینکه رنگ رژ ثبات پیداکند از یک تکه یخ استفاده کنید و بر روی لب خود قرار دهید. این کا می تواند بسیار موثر باشد.

اگر لب های خشک دارید کمی برق لب یا چرب کننده لب بزنید تا لطافت خود را بازیابند. سپس رژ متناسب با رنگ پوست بزنید و با دستمال کاغذی اطراف لب را تمیز کنید و اگر زیادی براق است یکی دوباره دستمال را روی لب ها بگذارید و بردارید. برای اینکه رژ بیشتر روی لب ها دوام داشته باشند، یا با انگشت روی لب بمالید یا لب ها را چند بار به هم بمالید تا رژ به خورد لب ها برود.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *