به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

گیاهانی که به جلوگیری از ریزش مو کمک می کنند

گیاهانی که به جلوگیری از ریزش مو کمک می کنند

امروزه چایش مو یک مشکل عمومی است و بعضی روزگار به یک کابوس تحول می شود. به گزارش سایت «msnbc» تاپ :صفت عالی روش تداوی طبیعی سرماخوردگی مو استعمال از گیاهان متفاوت است. در ادامه در مطلب ریزش مو در مورد گیاهانی که به جلوگیری از ریزش مو کمک می کنند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Image result for Plants that help prevent hair loss

بعضی از گیاهان از نظر آرایشی پزشکی معتاد خواهر شبیه صبر زرد و گزنه خلوص کننده خون و تحریک کننده رشد مو است. در این وحی درود به چند گیاه سودبخش از باب چایش مو تعریض خواهیم کرد که مطالعه كردن و نوشتن آن مفید است.صبرزرد: استعمال این طبق مائده خار سبب رشد مو و محذور چایش آن می شود. صبر زرد استعمال رایج شدن گشت خون در بشره سر را اثر می بخشد و رشد مو را تحریک می کند.

غان: چربی مرتب شده از دار این علف هرزه به کاهش سرماخوردگی مو کمک می کند و موجب رشد مو می شود. اغلب این خوراك طبق به افرادی که از کم شدن مو رنج می برند موعظه می شود.بابا آدم: این طبق مائده خار برخی از خرج كیمیایی را که علت آنفلوآنزا مو می شود از بدن سم زدایی می کند. ماء مایع شیره چربی سرشت این خوراك طبق که یکی از موثرترین گیاهان حیث جلوگیری از سرماخوردگی مو به احصائیه می آید، ممتلی از «phytosterols» و اسیدهای چرب غریزی است که درعوض جهت حفظ موی سر و رشد طبیعی آن الزامی می باشد.

علف گربه: این خوراك طبق ضد اگزما است و رشد مو را استحكام می کند.بابونه: بابونه، حیث موهای چرب که حاوی شوره سر است مفید می باشد. علاوه بر آن این طبق مائده خار با ایجاد هم سنگی و بی تعادلی در میزان آب جلوگیری كننده خشک شدن جلد غشا چهره می شود. بابونك تارهای مو را استواری و ش بزنده داری می کند و جفا های مو را که بر اثر مصیبت های داخله به نیستی می آید به حداقل می رساند.

گیاهانی که به جلوگیری از ریزش مو کمک می کنند

دم اسبی: این علف هرزه جامع ماده ای به نام «silica» است که با بالغ سازی پیاز مو دلیل رشد آن می شود. افزایش بر آن این مونث و ذكر به رشد برثن نیز تسریع می بخشد. می آمادگی زیت آن را به طور پرپیچ روی صورت سر بمالید و یا این که به صورت خوراکی، کپسول آن را استعمال کنید. گیاهان دیگری که محذور ریزش مو می شود عبارتند از: شیرین بیان، پایان دایم بهار، گزنه، جعفری، رزماری، مریم گلی.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *