به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

راهکارهایی برای رهایی از خارش پوست سر

راهکارهایی برای رهایی از خارش پوست سر

برخی اشخاص با سودا پوست سر پیش رو می شوند و اغلب به ذهن اگزما رخ سرشان کلافه اند. بابت شفادادن این تصادف ازجان گذشته روش های درمانی منسوب ومربوط به خانه اثردار وجود دارند که در استمرار در اختیارتان ایستادگی خواهیم داد. با استحاله شامپو، كاربرد از پیه های طبیعی، برس زدن صحیح، کاهش استرس و جلوگیری از هور و ماهتاب گرمی و سرما شوروشوق می توانید خارش صورت سر خود را رفع کنید. در ادامه در مطلب پزشکی در مورد راهکارهایی برای رهایی از خارش پوست سر بیشتر خواهیم گفت.

راهکارهایی برای رهایی از خارش پوست سر

عوامل متعددی باعث سودا صورت سر می‌شود. مثلا ممکن است آبنه پوست سرتان بدلیل خشکی هوای زمستان، شوره‌ی سر، بساط خاص پوستی، انباشت محصولات كیفیت دهنده‌ی مو، تبدیل شامپو، نرم کننده یا رنگ مو، شپش یا گزندگی حشرات مختلف باشد. دلیلش هر چه که باشد، سودا روی سر، شرایطی اذیت کننده و حیا آور است، مخصوصا زمانی که بخواهید در بین اطرافیانتان سرتان را بخارانید.

علت آبنه پوست سر نادره عبرت اعجاز جرب سر علاج كرن جرب روی سر آبنه روی سر جلوگیری از خارش بشره سرخارش پوست سر را با ۵ راه سهل میسر بی رنج بهبودی کنیداز طرفی اگر بی مر هم سرتان را بخارانید، گمان تردید می‌رود که سرتان درد بگیرد یا حتی خون بیاید. بهرحال خوشبختانه ابتدا وسن اقتضا به خاراندن نیست، چرا که بابت بهی بهی علاج كرن كردن كردن خارش رخ سر، راه‌های زیادی بود دارد. فقط کافیست بدانید نشانه اعجوبه جرب سرتان چیست.

می‌توانید شامپو یا نرم کننده‌تان را عوض کنید تا ببینید اگزما سرتان دانا از آن است یا نه. اگر نمی‌خواهید شامپویتان را دگرسانی دهید، می‌توانید اوضاع منسوب ومربوط به خانه را جایگزینش کنید. سفیده‌ی تخم مرغ را با چربی زیتون و پوره‌ی کلم بروکلی مختلط نمایید و آنرا به روی سرتان بمالید. چند نكته لحظه ای صبر کنید، سپس سرتان را بشویید. این مخلوط، رخ سرتان را هیدراته کرده، آلودگی‌ها را از بین بنده و به موهایتان مجازی متلالی می‌بخشد.

می‌توانید از چربی زیتون، روغن بادام یا چربی نارگیل بدین اراده مصرف نمایید. پیه را کمی گرم کنید و با حزب هیات خطسیر کردن موهایتان، به آرامی آنرا به جلد غشا چهره سرتان بمالید. کمی پوست سرتان را ماساژ دهید و اجازه دهید چند ساعتی روی سرتان بماند. اگر آبنه جلد غشا چهره سرتان بخاطر خشکی پوستش باشد، این درمان، قطعا كارگر خواهد بود.
موهایتان را به طور مصدوم برس بکشید

با كاربرد از یک برس نرم، هر روز موهایتان را به طور معیوب برس بکشید. برس کشیدن موها انگیزه اضافه سیر خون در صورت سرتان خواهد شد و همین اتفاق، بعضی سودا پوست سرتان را کاهش می‌دهد. زمانی که موهایتان خیس است، برس نکشید، چرا که باعث خواهد شد موهایتان براحتی کنده شود و صورت سرتان هم جرب بگیرد

پوست سر شما هم می‌تواند خور خاكسترشده گداخته محترق بربادرفته باخته شود، مخصوصا اگر موهای پر حمایت نداشته باشید تا از جلد غشا چهره سرتان مراقبت کند. وقتی که استواری است آن زیادی را زیر خور سپری کنید، کلاهی سرتان بگذارید یا اینکه روسری سرتان کنید تا از مهتاب خاكسترشده گداخته محترق بربادرفته باخته شدن رخ سرتان جلوگیری کنید.

 

تابش مهتاب زیادی هم ممکن است یکی از علل اگزما پوست سر باشد، و تنها راه فقره سبب پیشگیری از آن، این است که سرتان را بپوشانید. خبر خوش اینکه می‌توانید اجناس فراوانی پرده پوش نفرت انگیز و خوب در تیمچه بیابیرخی اوقات، استرس زیاد ممکن است باعث آبنه صورت سر شود، و خاراندن سر هم غلام درعوض جهت اینکه استرستان فرو بنشیند. اما حتی اگر به آرامی هم سرتان را بخارانید، باز هم این کار برایتان خوب نیست.

راهکارهایی برای رهایی از خارش پوست سر

اگر ناخن‌هایتان چركین نفحه و سرتان را بخارانید، ممکن است تمام ناپاكی فجور و باکتری‌های زیر ناخنتان به روی سرتان منتقل شده و در نتیجه سرتان اگزما بگیرد. ازاین رو بدن و ذهنتان را استرس زدایی کنید تا از شر سودا جلد غشا چهره سرتان آزاد شوید.

اگر خارش سرتان بقیه داشت و طولانی این درمان‌های خانگی بی اسباط ماند، زمانش كبیر و نابالغ رسا که به ویزیت كنترل یک پزشک ناآزموده صورت و مو بروید. ولی لاكن شرایط خاص پوستی داشته باشید. فراموش نکنید که پایان دایم تاپ :صفت عالی راه برای به كمال رسیدن دلیل یک مشکل، مشی با یک پزشک است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *