به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

نکاتی که در آرایش صورت باید رعایت کنید

نکاتی که در آرایش صورت باید رعایت کنید

واژه آرایش برای شمار بسیار زیادی از خانم ها بسیار خاص و مهم است! آرایش سبک ها و روش های متنوعی دارد اما آنچه که بیش از همه مهم است، این است که حد تناسب و نکاتی که در آرایش صورت باید رعایت کنید را جدی بگیرید… ما در مقاله ای که امروز در E-Skin برای شما آماده کرده ایم، به بررسی برخی از مهمترین نکات آرایشی خواهیم پرداخت.

اگر در ختنه سوران تسنن هستید که هنوز آثار جوشهای غرور جوانی بر روی روی من وایشان نمایان است و دوست دارید با کرم پودر و پنکیک آنها را بپوشانید و پوست صورت خود را صاف نشان دهید بهتر است از ضد آفتاب های مخصوص پوست‌تان که دارای کرم پودر هم هستند استفاده کنید،چرا که بیك الان ما با گزافه گویی كردن از خود درآوردن هر کرم پودر یا پنکیکی پوستی صاف برای چراغانی داشته باشید اما به مرور زمان و تنها در سه ،چهار سال آینده روی من وتو این زیبایی راازدست خواهد داد و برای شل شدن و پیری زود رس آماده خواهد شد و لکه ها، خیلی زود تر از وقت خویش بر روی روی من وآنها و آنها نمایان خواهند شد،پس توصیه می شودحتی المکان از کرم پودرو پنکیک ها دوری کنید و تنها کرم آرایشی نفس را یک ضد آفتاب خوب انتخاب کنید.

نکاتی که در آرایش صورت باید رعایت کنید

رنگ موی مشکی یا قهوه ای تیره ممکن است بشره را رنگ پریده نشان دهد بنابراین بهتر است در کنار چرده موی تیره از رنگهای عمیق و تیره برای رژ گونه و لب استفاده کنید تا حالت چرده پریدگی را از چهره بگیرید. رنگهای صورتی تیره، قهوه ای صورتی و جگری می تواند به عنوان رژ لب بسیار جذاب باشند. برای آذین چشم رنگ های قهوه روشن را برای سایه  و مشکی زغالی را برای ریمل و خط چشم به کار ببرید. این رنگها بری اینکه تیرگی بیش از حد به آذین چشمها بدهد باعث باز و شاداب دیده شدن چشمها می شوند. با موهای قهوه ای و تیره می توانید رنگهای متنوعی را در آرایش داشته باشید.

نکاتی که در آرایش صورت باید رعایت کنید

قبل از اینکه بخواهید زیب سیگاری را شروع کنید باید ابتدا رنگ پوست و حالت چشمانتان را بشناسید. برای خانم هایی که چشمان قهوه ای دارند، سایه های گرم تر مانند برنزی، هلویی، آبی، سبز و بنفش بهترین انتخاب هستند. برای افرادی که چشمان آبی دارند چرده های طلایی، برنزی، زرد بژ، هلویی و مسی زیبا هستند. رنگ پوست های بنفش و صورتی نیز برای چشمان سبز مناسب هستند. اگر چشمان عسلی دارید لون رنگ پوست چهره صورتی چرک، خاکستری، قهوه ای و بنفش تیره نیز گزینه های خوبی هستند. حالیا می خواهید بدانید با چه رنگها و روشی قانون تیره دودی برای چشمان قهوه ای داشته باشید؟ ما در این مطلب به من وایشان می گوییم.

نکاتی که در آرایش صورت باید رعایت کنید

همچنین همواره سعی کنید بعداز حمام به مژك ها فر مژه بزنید تا از شکستگی مژك ها جلوگیری شود واز بغل موی پلك چشم دنباله تارمانند یاخته ها ها زاویه دار به نظر نیایدوبعد چند بار ریمل را به آرامی به طور افقی وکمی هم به سمت بالا بزنید،در صورت چسبندگی مژه ها هم بهتر است از یک برس ریمل جداگانه که مخصوص شانه کردن مژه هاست و یا از سنجاق ته گرد استفاده کرده وتا کاملا خشک نشده اند آنها را از هم جدا کنید تا شکل طبیعی تری داشته باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *