به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

روش های از بین بردن جوش صورت

روش های از بین بردن جوش صورت

برای اینکه پوستی شاداب داشته باشید باید تدابیر خاصی را در نظر بگیرید که از زیبایی پوست شما کاسته نشود یکی از این موارد جلوگیری از شکل گرفتن آکنه بر روی پوست صورت می باشد. یکی از این موارد مطلع بود از خبر هایی آرایشی پزشکی می باشد که شما را در داشتن یک پوست شاداب و با طراوات کم خواهد کرد. در ادامه این موضوع قصد داریم شما را با روش های از بین بردن جوش صورت آشنا کنیم.

پوست به طور طبیعی به خاطر جلوگیری از به وجود آمدن جوش در سطح صورت ماده ترشی را ترشح می کند که این عمل در زمان وجود و حاصل چربی و یا خشکی اضافه به درستی سرایت و عمل نمی کند که بابت انجام بهتر این بخش از صورت بهتر است از قلیایی کردن رخ توسط صابون خودداری کنیم و تا حد امکان از استعمال مواد غذایی و یا کرم های چرب خودداری کنیم و در عین حال رطوبت صورت را به وسیله استعمال آب و میوه و انواع سبزی های تامین کنیم.

رفع جوش صورت

بسیاری از مردم اجابت دارند که مصرف از مواد شیمیایی خشن، شست‌وشوی طاقت‌فرسا و حتی لایه‌برداری‌ و لیزر کردن تحت‌ نظر پزشک واقعا صورت را حساس کرده و مشکل را تشدید می‌کند. بدین لحاظ می‌توان برای جوش‌های دوره‌ای با دفعات ظهور محدود، از راه‌های درمانی فوق‌العاده متداولی که جوش‌ و آکنه را با تسریع و به راحتی از بین می‌برند استفاده کرد.

رفع جوش صورت

خواص تسکین دهنده “آلوئه ورا” می تواند در بسیاری از نارحتی ها از سوزش و جراحات در برگرفته تا آثار جوش های پوستی اثربخش باشد. آلوئه ورا به جوانسازی، تازگی و تازگی پوست و درنتیجه محو شدن رد جوش ها کمک می کند.

رفع جوش صورت

شما می توانید محصولات تهیه شده از گیاه آلوئه ورا را از داروخانه خریداری کنید اما بهترین گزینه خرید گیاه آلوئه ورا و مصرف از عصاره برگ نیم شده گیاه آلوئه ورا بر روی پوست می باشد. این عصاره ژل مانند مستقیما روی رد جوش و زخم جای دهید و نیازی به شستشو نیست.

میلیا در واقع جوشهای سپید و غیر چرکی زیر پوستی است که ناشی از اجتماع کراتین در درون کیست های کوچک زیر صورت می باشد. اندازه این نوع دانه های چركی بین نیم تا ۱ میلیمتر بوده و معمولا این نوع از جوشها فراوان بوده و درر کنار هم تشکیل می شوند.

رفع جوش صورت

ضایعات گاهی همانند دانه های زیاد ریز مرواریدی شکل در کنار هم قرار دارند.. این نوع جوشها هیچگونه خطری نداشته و اصولا حتی احتیاج به درمان جوش زیر پوستی چهره از نوع میلیا نیز نمی باشد و در اکثر موردها درمانها صرفا لحاظ زیبایی دارد.برای  مداوا جوش زیر پوستی رخ از نوع آکنه، مهمترین اقدام آگاهی بانی بنیان ساز صدمه است در غیر اینصورت اکثر  موارد درمان كردن  جوش زیر پوستی صورت نتایج کوتاه مدتی را به همراه خواهد داشت .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *