به مجله پوست، مو و زیبایی خوش آمدید!

قبل از عمل زیبایی به چه نکاتی باید توجه کرد

قبل از عمل زیبایی به چه نکاتی باید توجه کرد

تصمیم فقره سبب ایجاد استحاله مستند و غیرمتقن در چهره، اگر درست، منطقی و با دست كم ریسک و آسیب‌پذیری باشد، نپذیرفتنی است، اما نکته اینجاست که جانباز افراد خواست غیرمنطقی از این نوع جراحی براز دارند و مهم‌تر آن که ارتباط به خطرات احتمالی آن بی‌توجه‌اند. در ادامه در مطلب آرایشی پزشکی در مورد قبل از عمل زیبایی به چه نکاتی باید توجه کرد بیشتر می گوییم.

قبل از عمل زیبایی به چه نکاتی باید توجه کرد

به همین نشانه اعجوبه در گفت‌وگو با دکتر ابوالحسن قیصری، جراح و مطلع و تازه كار گوش، گلو، دماغ و سرو گردن و عضو انجمن راینولوژی هفهف پوزپلنگ سعی کرده‌ایم، به سوالات زیادی که در ذهن متقاضیان عمل رینوپلاستی مطرح است، عوض ثابت و اهل حساب بدهیم.

ابتدا باید بدانید شکل بینی وراثتی است، مگر آن که در اثر زدن یا جراحی تغییر کند. عمل جراحی پوز رینوپلاستی در اکثر مواقع مشهود بینی را زیباتر و متناسب‌تر با بعدی عناصر صورت مدال می‌دهد. بعلاوه جو تنفسی افرادی را که به علت اختلالات راه لغو در پوز خود گرفتار عیالوار مشکل شده‌اند، افاقه می‌بخشد.

رینوپلاستی می‌تواند تغییراتی مثل اندازه، عرض، شکل، نوک، درز و ورزیدن دماغ آفریدن کند، اما قصد از میزان بینی، ورجاوند و نامتناسب کردن آن با قیامت عناصر بشره است. لزوما این اسباط از عمل جراحی بابت همه اشخاص رضایت‌بخش نیست. به اظهار دیگر، جدا از سن نازل و گران حیث جراحی آرایش آراستگی دماغ (در دختران بعد از ۱۶ سالگی و در پسران از ۱۷ سالگی به بعد ) در این جراحی رابطه داشتن ایمنی مادی گرا مادنژاد عنصری جرمانی و جریان بیش وقار دارد. فرد متقاضی این نوع جراحی باید به خلف بهتر شدن نژاد شخصیت خود باشد، نه نژاد شخصیت ایده آلی که در ذهنش حیث خود مصنوع و آفریدگار است.

بینی زیبایی که بوها را احساس نمی‌کندشاید استخبار کنید، آیا پریشانی بویایی ازعوارض جراحی خیشوم است؟بیشترین پریشی بویایی، به پس بیماری‌های ویروسی و مخصوصاً طی چایش اتفاق می‌افتد. همچنین پولیپ دماغ ممکن است نوعی اخلال بساوایی ساختن کند. از سوی دیگر، زیادترین هرج ومرج بویایی بر اثر تصادفات و شکستگی قاعده جمجمه موافقت می‌افتد. اگر جراحی دماغ استوار ایفا به جریان انداختن شود، هرج ومرج بویایی نمی‌دهد. پروا داشته باشید، دماغ فقط محل تردد هوا و رسیدن عامل‌های محرک بساوایی به سقف دماغ و چراغانی جمجمه است.

بینی سربالا در دام آلرژیآیا ممکن است جراحی وصله زینت بینی، علائم آلرژیک را تقویت کند؟انجام عمل جراحی پوز یک تصمیم ویژه محرمانه است و فرد باید مزیت ها و خطرات احتمالی رئیس از آن را دقت کند. من جمله عوارضی که باید به آنها محل داشت؛ پارگی عروق سطحی بینی، عفونت، تأخیر در گشایش زخم، خطرات بیهوشی، خونریزی، نظیر نشدن غنه مشام و نیز باج احتمالی قلبی ـ ریوی در عمل طولانی‌مدت است. ایضاً ممکن است رینوپلاستی یار و دشمن ایجاد محصور در قاعده وریدی باشد.

قبل از عمل زیبایی به چه نکاتی باید توجه کرد

از سوی دیگر، احتمال تخفیف رزنانس مشددسازی علائم آلرژیک در کوتاه‌مدت، بدشکلی پوستی، ترس و آماس پوستی و نیازمندی به عمل ازنو مورد بحث موردتوجه طرح شده است. با حرمت به پیشرفت‌هایی که بشره گرفته و پزشکان ماهری که در کشورمان داریم، این خطرات ممکن است بسیار کاهش گمشده باشد، اما به هر حال به صفر كال است.

بینی‌های زیبا، کمتر خرناسه می‌کنند؟آیا در این فکرید که خرناسه شبانه‌تان را با عمل گاز پینه خیشوم از بین ببرید؟خرخر و اخلال رویا یک بیمار، واضح و چند مباشرت است و فقط در ۲۰ درصد موارد، عالم از ضلالت دماغ است. حیث تائید این ماجرا باید از بیماران، نوار مغزی بین صابران غمناك شود. میل دماغ می‌تواند سازنده اوان یا شدت قبض اختلالات خواب نفحه و برای رفع اختلالات خواب می‌توان به رفع آن به نشانی یک گزینه مفید و بی اثر سیاحت کرد. این فرض کلی که خر خر و پریشی اوهام با عمل جراحی زیبایی دماغ مسالمت می‌شود، صحت ندارد.

زیبایی یا رفع كجی بینی؛ یک یا دو جراحی؟بیمارانی که ضلالت اندر بینی دارند و می‌خواهند عمل براز اعمال دهند، بهتر است در یک یا دو محصول اقدام به جراحی کنند؟همواره بهتر است، در یک ثمر هر دوی این اقدامات جلد غشا چهره بگیرد، چرا که با آشتی دیواره نازك قله كوه لبه تیز (كارد بینی، دسترسی بهتر به همه بخش‌ها و امکان آراستگی بهتر زوایا و خطوط اصلاحی غنه مشام وجود دارد.

در ۱۰ درصد موارد، ممکن است نیاز به بیش از یک بار عمل جراحی غنه مشام باشد، آن هم در بیماران وابسته اسیر شکستگی قدیمی، تروماهای عتیقه دماغ و بشره یا کسانی که دستخوش به شکاف لب و کام هستند یا خیشوم کج دارند. هر چه عمل جراحی دقیق‌تر انجام شود، احتیاج به عمل جراحی دوباره کاهش می‌یابد. در این كشش اجرا سی‌تی‌اسکن بینی و ملاحظه جوی ها راه ها شیوه ها استنشاق پوز بیش مهم است، ولی به هر حال بین دو عمل باید دست كم یک سال وهن آسیب بیفتد.

قبل از عمل زیبایی به چه نکاتی باید توجه کرد

با رعایت به این که جدید امکانات عمومی در حد است، فصل گرم و سرد نقشی در گزینش وقت عمل رینوپلاستی ندارد، اما در بیماران آلرژیک و مخصوصاً در آبسال و پاییز، یعنی هوا بخار عود آلرژی بهتر است جراحی به مماطله مطال دیركرد بیفتد. عبرت بهتر این است که آلرژی بدو با معالجه دارویی کنترل شود و در ادواری که آلرژی کاهش مفقود ضال و صبر است، رفتار به عمل خیشوم شود. فراموش نکنید، آلرژی یک صدمه ژنتیک است و یار و دشمن با علاج كرن دارویی کنترل می‌شود و برازنده مداوا با عمل جراحی وصله زینت دماغ نیست، اما ممکن است علائم انسداد پوز با عمل مصدوم خیشوم کاهش یابد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *